Версія для друку

Історія ВАТ Чортківський завод "Агромаш"

Історія нашого заводу починається з далекого 1958 року, коли було створено міжрайонну майстерню з ремонту двигунів. Згодом підприємство було розширено і получило статус авторемонтного заводу, який спеціалізувався на ремонті двигунів автомобілів ГАЗ. У 1972 році завод вводить в дію виробничі корпуса площею 5 км. кв. та господарські приміщення.

З переходом економіки Радянського Союзу від планової до ринкової, у 1987 році змінюється і вектор виробництва підприємства. Будуються виробничі приміщення і освоюються технології по випуску авторефрижераторів, пересувних майстерень. А вже за декілька років Чортківський завод успішно виробляє ізотермічні фургони з сандвіч-панелей, авторефрежираторні фургони, холодильні камери, молоко охолоджувачі.

1996 – рік створення ВАТ"Чортківський заод "Агромаш"", як правонаступника Чортківського ремонтно-механічного заводу.

Як бачите, наше підприємство не новачок на ринку виробництва кузовів для вантажних автомобілів. Вже більш ніж чверть століття Чортківський завод "Агромаш" виготовляє кузова для будь-яких потреб. За ці роки накопився неоцінимий досвід, який дозволить виконати роботу будь-якої складності та вчасно!

Останнє редагування Понеділок, 03 грудня 2012 20:14